Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 42,00 zł
Parametry
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 120 |
| Wysokość w milimetrach | 180 |
| Głębokość w milimetrach | 30 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 46.5 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 20.5 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 125 g |

Numer oferty: 41158130
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty