Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 68,00 zł
Parametry
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Opis
140mm Dynamic GP
Fractal Design Dynamic GP-12 i GP-14 są prawdziwymi uniwersalnymi wentylatorami, z dobrym przepływem powietrza w każdym momencie użytkowania. Ich spersonalizowana konstrukcja nadaje estetyczny wygląd.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1 obr./min |
| Przepływ powietrza | 68.4 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Poziom hałasu | 18.9 dB |
| Wymiary |
140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 142 g |

Numer oferty: 41157955
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty