Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 502,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
I220Swh |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267.786 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.064 mm |
| Plamka matrycy | 0.24795 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 382 mm |
| Szerokość | 552 mm |
| Głębokość z podstawą | 118 mm |
| Waga | 3.13 kg |

Numer oferty: 41189278
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty