Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 141,00 zł
Opis
21,5 Z22n G2
Bądź produktywnym motorem napędowym dzięki eleganckiemu wyświetlaczowi HP Z22n G2 o przekątnej 54,6 cm (21,5 cala). Ten praktycznie bezproblemowy wyświetlacz Full HD jest fabrycznie testowany pod względem niezawodności i długowieczności
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Z22n G2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.247 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | CB |
| Pobór mocy | 20 W |
| Akcesoria w zestawie |
- CD-ROM (podręcznik użytkownika) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 29.3 cm |
| Szerokość | 48.8 cm |
| Głębokość | 4.3 cm |
| Waga | 5.3 kg |

Numer oferty: 41189202
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty