Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 636,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 480 |
| Wysokość w milimetrach | 610 |
| Głębokość w milimetrach | 195 |
| Model |
I2381FH |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23'' |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.265 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Pobór mocy | 28 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Instrukcja obsługi
- Podstawka
- Przewód zasilający
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 40 cm |
| Szerokość | 53.3 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Waga z podstawą | 3 kg |

Numer oferty: 41189407
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty