Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 824,06 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 620 |
| Wysokość w milimetrach | 125 |
| Głębokość w milimetrach | 460 |
| Model |
G-Master GE2488HS-B2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 298.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 531.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.277 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 409 mm |
| Szerokość | 568 mm |
| Głębokość | 217.5 mm |
| Waga | 3.5 kg |

Numer oferty: 41189398
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty