Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 064,00 zł
Opis
NEC MultiSync EA245WMi-2 z ultracienką maskownicą wzorcowy monitor biurowy łączący w sobie zgrabne i eleganckie wzornictwo z pracą przyjazną dla zdrowia
Monitor o przekątnej 24 z ultracienką maskownicą pomaga osiągnąć najwyższą produktywność, doskonałą wydajność i nieprzeciętną jakość pracy w biurze, jednocześnie spełniając wymagania, jakie będą się pojawiać w przyszłości. Aby osiągać wysoką produktywność, trzeba zadbać o kwestie zdrowotne. Wbudowana technologia Low Blue Light odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje wpływ migotania, co przekłada się na lepsze samopoczucie użytkownika. W ten sposób zapewniono ochronę oczu użytkownika, a jednocześnie zagwarantowano rzeczywiste oddawanie barw przez monitor niezależnie od kąta patrzenia. Panel z podświetleniem LED i technologią AH-IPS gwarantuje wysoką jasność monitora na poziomie 300 cd/m, a jednocześnie zmniejsza zużycie energii.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MultiSync EA245WMi-2 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 95 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel Control Sync |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 515.4 mm |
| Szerokość | 531.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Waga z podstawą | 6.7 kg |
| Pozostałe parametry |
- Regulacja wysokości: 150mm |

Numer oferty: 41189243
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Inne archiwalne oferty