Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 314,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
S24E65KBWV |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT PLS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 359 mm |
| Szerokość | 555 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Waga z podstawą | 6 kg |

Numer oferty: 41189239
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty