Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 913,00 zł
Opis
ProLite T2435MSC-B2
24" monitor z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi i kamerą internetową
iiyama T2435MSC to 24-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w doskonałej jakości matrycę VA z podświetleniem LED. Przód monitora w całości przykryty jest taflą szkła o podwyższonej odporności na zarysowania. Matryca VA to gwarancja doskonałej reprodukcji barw i szerokich kątów. Konstrukcja monitora opiera się na dużej, wysuwanej podpórce zapewniającej bardzo szeroki zakres regulacji. Monitor może stać niemal pionowo lub - po całkowitym złożeniu stopki - leżeć zupełnie płasko. Panel wyposażono w cyfrowe wejścia HDMI i DVI, analogowe VGA, hub USB 2.0 oraz głośniki stereo. iiyama T2435MSC doskonale sprawdzi się w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ProLite T2435MSC-B2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.6'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 293.22 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521.28 mm |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 347.5 mm |
| Szerokość | 571 mm |
| Głębokość | 44.5 mm |
| Waga | 6.2 kg |

Numer oferty: 41188779
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty