Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 924,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 500 |
| Wysokość w milimetrach | 180 |
| Głębokość w milimetrach | 620 |
| Model |
24BK550Y-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2744 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 0 s |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 22 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Oprogramowanie |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 331.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 512.9 mm |
| Szerokość | 553.8 mm |
| Głębokość | 58.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| Waga z podstawą | 5.7 kg |
| Pozostałe parametry |
- Kensington Lock |
| Informacje o gwarancji |
36 miesięcy |

Numer oferty: 41189343
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty