Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 237,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
27UD68 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 29 W |
| Wysokość | 365 mm |
| Wysokość z podstawą | 456 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 49 mm |
| Głębokość z podstawą | 186 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |

Numer oferty: 41189185
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-64%
69,99 zł
25
,49 złNormeloom
4.7
Inne archiwalne oferty