Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 097,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
ASUS BE27AQLB monitor biznesowy 27-cali, WQHD(2560x1440), IPS, HDMI, DisplayPort, bez ramek, uchwyt na Mini-PC, Flicker free, Low Blue Light, ergonomiczna podstawka.
- 27-Calowy bezramkowy panel IPS WQHD z szerokim kątem widzenia i doskonałym obrazem na całym ekranie
- Szerokie możliwości połączeń, w tym: mini DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Dual-link DVI-D, wejście audio, gniazdo jack na słuchawki oraz cztery gniazda USB 3.0 dla największej możliwej wszechstronności
- Ergonomiczna konstrukcja z możliwością dostosowania nachylenia, obracania w poziomie, obracania o 90° (pivot) oraz regulacji wysokości, zapewnia pełen komfort użytkowania
- Certyfikacja TÜV Rheinland dla technologii Flicker-free oraz Low Blue Light gwarantuje komfortowe wrażenia wizualne podczas pracy
| Informacje o produkcie | |
| Model |
BE27AQLB |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | VCCI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18.82 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel audio |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 372 mm |
| Wysokość z podstawą | 532 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 226 mm |
| Waga | 4.96 kg |
| Waga z podstawą | 7.72 kg |

Numer oferty: 41189267
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty