Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 4 214,81 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
Wprowadzając na rynek monitor MultiSync® EA275UHD, firma NEC zapoczątkowuje nową epokę doznań wizualnych.
EA275UHD to monitor IPS o doskonałych parametrach, zapewniający najnowszą superrozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160) z dokładnym odwzorowaniem barw. Monitor obsługuje komunikację za pomocą najnowocześniejszych złączy HDMI i DisplayPort (UDH przy 60 Hz) oraz za pomocą wejścia DVI, dzięki czemu sprawdza się w wielu zastosowaniach o krytycznym znaczeniu, w których konieczna jest wysoka szczegółowość, dokładność i szczególna jakość wyświetlanego obrazu. Wyjątkowo komfortowa ergonomia sprawia, że monitor jest bardzo przyjazny dla użytkownika, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność pracy.
BENEFITS:
- Bogate szczegóły i możliwość zobaczenia całego obrazu - rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160.
- Ergonomia w biurze - pełna regulacja wysokości (130 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.
- Zużycie energii ograniczone do minimum - czujnik obecności człowieka wykrywa obecność osoby przed ekranem oraz automatycznie włącza/wyłącza monitor w zależności od obecności użytkownika.
- Bezkompromisowa jakość obrazu i bardziej realistyczne odtwarzanie barw - 10-bitowa, paleta barw IPS sRGB.
- Bezpośrednia analiza zdjęć radiologicznych - symulacja DICOM.
- Wszechstronne możliwości podłączania - 4 wejścia sygnałów (DVI-D, DP, HDMI, USB) pozwalają na współpracę z najnowszymi urządzeniami biurowymi.
- Darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.
- Special Characteristics - Czujnik natężenia oświetlenia otoczenia dla zachowania optymalnej jasności; Licznik Carbon footprint; Licznik carbon savings; ControlSync®; Licznik kosztów zużytej energii; Symulacja DICOM; DisplayPort; ErgoDesign®: regulacja wysokości ekranu do (130 mm), Swivel (170°) oraz Pivot (90°); Czujnik obecności użytkownika przed monitorem; System podświetlenia za pomocą diod LED; NaViSet Administrator 2; Picture-by-Picture (obraz obok obrazu); Technologia Rapid Responce; USB wer. 3.0 (2 porty downstream / 1 porty upstream); Wszechstronnośc instalacji (standard VESA) dzięki zintegrowanym głośnikom (1+1 W); Kompatybilność z Windows 8; Roczne zużycie energii: 76 kWh (na podstawie 4 godzin pracy na dobę); tbd; Technologia podświetlenia LED
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EA275UHD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 34 W |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel zasilający; Monitor; Przewodnik po instalacji |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wysokość z podstawą | 417.9 mm |
| Szerokość | 639.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Waga z podstawą | 9.1 kg |
| Pozostałe parametry |
- Regulacja wysokości 130mm |
| Informacje o gwarancji |
36 miesięce |

Numer oferty: 41189287
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty