Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 201,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 440 |
| Wysokość w milimetrach | 700 |
| Głębokość w milimetrach | 280 |
| Model |
Z27n G2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | Brak danych |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 45 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 364 mm |
| Wysokość z podstawą | 509 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 47.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 214 mm |
| Waga z podstawą | 8 kg |
| Pozostałe parametry |
- Pochylenie: od -5 do + 22° |

Numer oferty: 41189445
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty