Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 254,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1080
Opis
Monitor 29" 29WK500-P
Więcej miejsca na różne zadania
Monitor 21:9 UltraWide Full HD (2560 x 1080) zapewnia więcej przestrzeni roboczej w porównaniu z monitorami 16:9 Full HD. Dzięki temu można komfortowo otworzyć więcej okien i pomieścić więcej ikon na ekranie.
Prawdziwe kolory i szeroki kąt patrzenia
Monitor LG IPS zapewnia wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów. Szerszy kąt patrzenia sprawia, że monitor IPS może pochwalić się aż 99% pokryciem gamy kolorów sRGB.
Łatwa konfiguracja
Menu ekranowe zapewnia łatwy dostęp do szeregu ważnych ustawień monitora.
Wszechstronna elegancja
Zakrzywiona podstawka zapewnia wyjątkową stabilność. Można ją regulować, aby dogodnie zmienić kąt nachylenia, wysokość i kąt przekrzywienia monitora.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
29WK500-P |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 29'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1080 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 317 mm |
| Wysokość z podstawą | 411 mm |
| Szerokość | 698 mm |
| Głębokość | 77 mm |
| Głębokość z podstawą | 209 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |
| Pozostałe parametry |
- DDC/CI |

Numer oferty: 41189221
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty