Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 65,70 zł
Parametry
EAN
887111187130
Opis
Trzyprzyciskowa mysz laserowa HP USB
Niezwykle elegancka i wytrzymała, 3-przyciskowa mysz laserowa USB HP idealnie nadaje się do codziennego, intensywnego stosowania z notebookiem HP Business.
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- Trzyprzyciskowa mysz Laserowa HP USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
3.73 x 11.5 x 6.29 cm |
| Waga | 102 g |
|
- Kompatybilna z Windowsem Vista oraz 7 | |
Numer oferty: 44751145
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty