Oferty, które mogą Cię zainteresować:






11
1 / 16
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 500,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
C32HG70QQUX |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak danych |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Brak danych |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 64 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 424.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 621.8 mm |
| Szerokość | 724.1 mm |
| Głębokość | 115.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 380.6 mm |
| Waga | 8 kg |
| Waga z podstawą | 9.6 kg |

Numer oferty: 41189332
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Inne archiwalne oferty