Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 888,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
2560 X 1440
Opis
Zakrzywiony monitor ASUS Designo Curve MX32VQ 32 cale, WQHD, zakrzywienie 1800R, bezramkowy, podstawka Halo Lighting, Audio opracowane przez Harman Kardon, technologie Flicker Free, Blue Light Filter.
- 31,5-calowy monitor WQHD z kątem widzenia 178° w bezramowej konstrukcji, sięgający od krawędzi do krawędzi
- 8-watowe głośniki stereo wyposażone w technologię Harman Kardon i ASUS SonicMaster
- Komfortowe wrażenia podczas oglądania dzięki zakrzywieniu 1800R
- Podstawka Halo Lighting obsługuje funkcję synchronizacji do rytmu (rhythm sync) z intuicyjnym sterowaniem głośnością oraz klawiszem sterowania oświetleniem LED
- Monitory z serii Asus Eye Care oferują certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie zapewniające pracę bez migotania ekranu oraz z niskim poziomem niebieskiego światła, dla zapewnienia komfortu pracy
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 610 |
| Wysokość w milimetrach | 845 |
| Głębokość w milimetrach | 300 |
| Model |
MX32VQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji new | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | VCCI |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 36 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel audio |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość z podstawą | 501.2 mm |
| Szerokość | 713.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 239.7 mm |
| Waga | 8.6 kg |

Numer oferty: 41189338
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty