Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 3 437,00 zł
Opis
Monitor 49" 49LS73C
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SL5B Series |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 48.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 12 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 75 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Pilot |
| Akcesoria opcjonalne |
- Głośnik (ST-492T) |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 638.5 mm |
| Szerokość | 1102.2 mm |
| Głębokość | 3.6 mm |
| Waga | 14.1 kg |

Numer oferty: 41189203
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty