Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 18 750,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
55UH5C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Pobór mocy | 116 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 725.2 mm |
| Szerokość | 1239.8 mm |
| Głębokość | 38.6 mm |
| Waga | 16.6 kg |

Numer oferty: 41190207
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-57%
59,99 zł
25
,89 złNormeloom
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty