Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 13 477,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
6big Thunderbolt 3 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości dysku | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Interfejs dysku | Thunderbolt |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wysokość | 237 mm |
| Szerokość | 161 mm |
| Głębokość | 228 mm |
| Waga | 9.3 kg |

Numer oferty: 41159143
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty