Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 47 748,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
75UH5C |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Pobór mocy | 240 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 960.3 mm |
| Szerokość | 1682.4 mm |
| Głębokość | 39.7 mm |
| Waga | 41.5 kg |

Numer oferty: 41190205
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-57%
59,99 zł
25
,89 złNormeloom
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty