Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 16 683,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
EAN
4948570115471
Opis
ProLite TE7568MIS-B1AG
75-calowy interaktywny, dotykowy panel ze zintegrowanym oprogramowaniem do notatek.
iiyama TE7568MIS-B1AG to panel stworzony z myślą o edukacji I biznesie. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 20 punktów dotykowych i zintegrowane oprogramowanie Note umożliwiające wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci samego wyświetlacza. Panel umożliwia również, bez konieczności podłączenia do komputera PC, odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych – praktycznie w każdym formacie z poziomu nośnika USB lub pamięci wewnętrznej.
Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Powłoka antyrefleksyjna dodatkowo zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. Szeroki wachlarz wejść wideo i audio gwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, a możliwość pracy 24/7 w połączeniu ze szklaną powłoką o grubości 4mm zapewniają wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu. TE7568MIS-B1AG sprawdzi się więc doskonale w szkolnictwie i zastosowaniach biznesowych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TE7568MIS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 74.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.429 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 332 W |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel zasilający |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 1016.5 mm |
| Szerokość | 1763.5 mm |
| Głębokość | 100.5 mm |
| Waga | 56 kg |
| Informacje o gwarancji |
- Jasność: 310 cd/m² z panelem dotykowym |

Numer oferty: 41827534
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty