Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 816,00 zł
Opis
23.8" Monitor B246HYLA
Dzięki ekranom o wysokiej rozdzielczości monitory z serii B6 wyróżniają się dynamicznym i energicznym obrazem o niezwykle żywych kolorach, dlatego sprawdzają się idealnie w środowisku biurowym, bibliotekach i pracowniach komputerowych.
Mają również ergonomiczną konstrukcję i są niezwykle wygodne w codziennej obsłudze, a dzięki zastosowaniu proekologicznych technologii pomagają obniżać koszty zużycia energii.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 420 |
| Wysokość w milimetrach | 615 |
| Głębokość w milimetrach | 190 |
| Model |
B246HYLA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 23 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Wysokość | 332.23 mm |
| Wysokość z podstawą | 378.46 mm |
| Szerokość | 554.48 mm |
| Głębokość | 52.07 mm |
| Głębokość z podstawą | 220.98 mm |
| Waga | 3.72 kg |

Numer oferty: 41189404
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty