Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 131,00 zł
Opis
Trzymaj się mocno! Monitory Acer XB przeniosą każdego gracza w świat niesamowitych emocji! Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii podczas grania w gry doświadczysz nieznanych dotąd wrażeń... Dodatkowo wbudowane funkcje ochrony oczu zwiększają wygodę i tym samym redukują zmęczenie podczas rozgrywek.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
BE240Y |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 40 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 18 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 366.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 516.6 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość z podstawą | 221 mm |
| Waga | 6.2 kg |

Numer oferty: 41189250
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty