Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 131,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XF240H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.276 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Pobór mocy | 23 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 38.5 cm |
| Szerokość | 56.7 cm |
| Głębokość z podstawą | 24.5 cm |

Numer oferty: 41189307
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty