Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 537,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 730 |
| Wysokość w milimetrach | 485 |
| Głębokość w milimetrach | 145 |
| Model |
RT280K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 28'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Brak danych |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Standard VESA | Brak danych |
| Pobór mocy | 44 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 150 mm |
| Wysokość z podstawą | 190 mm |
| Szerokość | 256 mm |
| Głębokość | 26 mm |
| Głębokość z podstawą | 83 mm |
| Waga | 5.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.64 kg |

Numer oferty: 41189895
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty