Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 513,00 zł
Parametry
Rozdzielczość
3840 X 2160
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ET430K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 43'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Pobór mocy | 69 W |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wysokość | 653 mm |
| Szerokość | 966 mm |
| Głębokość | 243 mm |
| Waga | 15.5 kg |
| Waga z podstawą | 18.5 kg |

Numer oferty: 41189248
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty