Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 34,80 zł
Parametry
Marka
Activlab
EAN
737
Opis
Activlab - Arginine 3 mix trzech postaci argininy: alfa-ketoglutaranu, pyro glutaminianu i czystej L-argininy. Arginina pełni wiele funkcji biochemicznych w organizmie, między innymi stymuluje wydzielanie NO2 – tlenku azotu, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co w efekcie powoduje lepsze ukrwienie i odżywienie mięśni. Dodatkowo pobudza wydzielanie hormonu wzrostu (HGH). Polecana jest sportowcom różnych dyscyplin.
Dawkowanie w dzień treningowy:
Dawkowanie w dzień nietreningowy:
| SKŁADNIKI AKTYWNE | Arginine 3 |
| opakowanie | 128 kaps |
| Wartość energetyczna | 17kJ / 4 kcal |
| Węglowodany | 0 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| Białko | 1 g |
| L-arginina | 500 mg |
| Alfa-ketoglutaran L-argininy | 200 mg |
| Składniki: | L-arginina, alfa-ketoglutaran argininy, pyroglutaminian argininy, substancja przeciwzbrylająca E 470b, otoczka (żelatyna, barwnik E 171). |
| Pyroglutaminian argininy | 200 mg |
Numer oferty: 39415778
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty