Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 34,99 zł
Parametry
Marka
Activlab
Opis
Activlab - Ergogenic został stworzony specjalnie dla osób uprawiających sporty siłowe, np. trening obwodowy. To kompleksowy produkt zawierający mieszankę niezbędnych składników dla uzyskania lepszych wyników treningowych.
ErgoGenic to środek zwiększający siłę i zwalczający zmęczenie. Dzięki połączeniu substancji wspomagających wysiłek daje odczuwalne efekty już od pierwszego użycia. Zastosowane stymulanty pozwalają, w krótkim czasie zwalczyć zmęczenie i wprowadzić organizm w stan przyjemnego pobudzenia.
Dla uzyskania większej wytrzymałości monohydrat kreatyny został połączony z alaniną i argininą. Dla poprawy wyników zestawione zostały ze sobą m.in. HMB, glutamina, tauryna itp. Preparat zwiera również w swoim składzie kompleks witamin oraz niezbędne w czasie intensywnego treningu elektrolity.
Dawkowanie w dzień treningowy:
Dawkowanie w dzień nietreningowy:
| SKŁADNIKI AKTYWNE | Ergogenic |
| opakowanie | 360g |
| Sód | 600mg |
| Witamina A | 800µg 100%* |
| Witamina E | 12mg 100%* |
| Tauryna | 2g |
| L-leucyna | 2g |
| L-izoleucyna | 1g |
| L-walina | 1g |
| L-glutamina | 3g |
| L-arginina | 3g |
| Magnez | 60mg 15%* |
| Monohydrat kreatyny | 3g |
| Wapń | 120mg 15%* |
| Potas | 300mg 15%* |
| Beta-alanina | 3g |
| Fosfor | 105mg 15%* |
| Chlorki | 120mg 15%* |
| Witamina K | 75µg 100%* |
| Witamina D | 5µg 100%* |
| Witamina C (kwas askorbinowy) | 80mg 100%* |
| Witamina B1 | 1,1mg 100%* |
| Witamina B2 | 1,4mg 100%* |
| Niacyna | 16mg 100%* |
| Witamina B6 | 1,4mg 100%* |
| Kwas foliowy | 200µg 100%* |
| Witamina B12 | 2,5µg 100%* |
| Biotyna | 50µg 100%* |
| Kwas pantotenowy | 6mg 100%* |
| HMB (Beta-Hydroksy Beta-Metylomaślan) | 2g |
| Składniki: | regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytrynian trójsodowy, cytrynian trójpotasowy), beta alanina, monohydrat kreatyny, l-arginina, l-glutamina, beta-hydroksy-beta-metylomaślan wapnia, l-leucyna, tauryna, maltodekstryna, l-izoleucyna, l-walina, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, fosforan trójwapniowy, chlorek potasu, węglan magnezu, emulgator: difosforen disodowy, substancja słodząca (sukraloza), aromaty, witaminy (kwas l-askorbinowy, nikotynamid, octan DL-alfa-tokoferylu, octan retinylu, cholekapcyferol, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, kwas foliowy, d-biotyna, filochinon, cyjanokobalamina), barwniki: czerwień koszenilowa A i żółcień pomarańczowa S - mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. |
| * % RWS - Referencyjna wartość spożycia | . |
Numer oferty: 39416676
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty