Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 32,99 zł
Parametry
Marka
Activlab
Liczba kapsułek (szt)
101-200
EAN
1255
Opis
Activlab - HMB Mega Tabs HMB - (ß-hydroksy ß-metylomaślan). Suplement ten sprzyja procesom anabolicznym zarazem hamując katabolizm, co sprzyja budowie tkanki mięśniowej. Poprawia wyniki siłowe, wytrzymałościowe, spala tkankę tłuszczową, oraz poprawia wydolność. Używany jest przez kulturystów na całym świecie podczas przygotowań do zawodów.
Dawkowanie w dzień treningowy:
Dawkowanie w dzień nietreningowy:
| SKŁADNIKI AKTYWNE | HMB Mega Tabs |
| opakowanie | 120 tab |
| Wartość energetyczna | 0,17 kJ / 0,04 kcal |
| Węglowodany | 0 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| Białko | 0,01 g |
| CaHMB | 1250 mg |
| w tym HMB | 1000 mg |
| Składniki: | Beta-hydroksy Beta-metylomaślan wapnia, sorbitol, kwas stearynowy, stearynian magnezu, żelatyna. |
Numer oferty: 39416282
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty