Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 19,99 zł
Parametry
EAN
684
Opis
Activlab - L-Carnitine HCA Plus - L-karnityna plus kwas hydroksycytrynowy, pierwszy składnik pomaga zamienić stary tłuszcz na energię przez co spalamy podwójną ilość kalorii, a drugi zmniejsza nasz apetyt i wspomaga procesy odkładania się nowej niechcianej tkanki tłuszczowej. Dwa odpowiednio dobrane skladniki w jednej kapsułce za super cenę.
Dawkowanie w dzień treningowy:
Dawkowanie w dzień nietreningowy:
| SKŁADNIKI AKTYWNE | L-Carnitine HCA Plus |
| opakowanie | 50 kaps |
| Wartość energetyczna | 30,6 kJ / 7,2 kcal |
| Węglowodany | 0 g |
| Tłuszcz | 0 g |
| Białko | 1,8 g |
| L-karnityna | 1500 mg |
| Ekstrakt z Garcinia cambogia | 560 mg |
| w tym kwas hydroksycytrynowy | 336 mg |
| Składniki: | L-karnityna, ekstrakt z owoców Garcinia Cambogia, substancja przeciwzbrylająca E470b, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, otoczka (żelatyna, barwnik E171). |
Numer oferty: 41813054
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty