Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 168,99 zł
Parametry
EAN
5907489601665
Opis
| Model | BW-TH5 |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C |
| Porty | 1x HDMI, 3x USB 3.0, 1x USB-C PD, 1x SD, 1x Micro SD |
| Rozdzielczość obrazu |
HDMI: 4K @30 Hz, FullHD @60 Hz |
| Zasilanie PD | 100 W |
| Prędkość transmisji USB 3.0 | do 5 Gb/s |
| Prędkość transmisji kart SD/micro SD | do 480 Mb/s |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 95 x 45 x 11 mm |
| Waga | 52 g |
| Materiał | Aluminium |
Numer oferty: 45877911
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty