Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 44,99 zł
Parametry
EAN
6953156259348
Opis
Adapter audio Lightning
Adapter audio L32 jest przeznaczony do smartfonów ze złączem Lightning (iPhone), które nie posiadają gniazda minijack 3,5 mm. Adapter umożliwia jednoczesne podłączenie do telefonu przewodu ze złączem minijack 3,5 mm oraz kabla ze złączem Lightning. Przykładowo możemy słuchać muzyki na słuchawkach przewodowych oraz jednocześnie ładować telefon. Przejściówka obsługuje słuchawki z mikrofonem oraz ładowarki z szybkim ładowaniem (do 1,5 A). Obudowa adaptera oraz końcówka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, które zapewniają długą żywotność adaptera. Kątowa końcówka ułatwia korzystanie z telefonu podczas w pozycji horyzontalnej (np. podczas oglądania filmów lub grania).
Specyfikacja
| Producent | Baseus |
| Model | Adapter L32 |
| Kod produktu | CALL32-09 |
| Materiał | Aluminium + TPE + PVC |
| Złącza | Lightning do Lightning + jack 3,5 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Długość | 12 cm |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
Numer oferty: 45848833
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty