Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 290,00 zł
Parametry
EAN
5055387628922
Opis
NuForce BTR1 to bezprzewodowy transmiter Bluetooth.
NuForce to firma ze słonecznej Kalifornii która dostarcza tylko i wyłącznie świetne i sprawdzone produkty które trafiają bezbłędnie w gusta entuzjastów doceniających wspaniały dźwięk i nienaganny design. Sławę w pierwszej kolejności przyniosły jej opatentowane wzmacniacze Class-D które wygrały wiele nagród i pochwał od branżowej prasy. Następnie firma rozrosła się dodając do swojej oferty świetny sprzęt audio na poziomie audiofilskim - Słuchawki, głośniki i wiele innych produktów które przenoszą użytkownika w inne, piękne, muzyczne miejsce.
Nuforce BTR1 to odbiornik bluetooth dedykowany do wzmacniacza DDA120, lub przedwzmacniacza AVP18. Pozwalający na podłączenie bezprzewodowo telefonu lub innego źródła streamującego muzykę.
Dzięki zastosowanemu uniwersalnemu systemowi komunikacji Bluetooth, i kodekom aptX oraz AAC do odbiornika BTR1 możesz podłączyć praktycznie każdy telefon lub urządzenie komunikujące się przez protokół Bluetooth.

| Wejścia | Bezprzewodowe Bluetooth aptX, SBC, AAC via rozszerzenie poprzez port USB-A |
| Wyjścia | Analogowe stereo via rozszerzenie poprzez port USB-A |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Waga | 35g |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Transmisja bezprzewodowa | Bluetooth 4.0 / aptX |
| Wymiary | 26 x 8 x 65mm |
| Zasięg | do 10m |
| Kodeki | SBC, aptX |
| Bluetooth | 2.4GHz |
| Połączenie | Bluetooth aptX 2.4Ghz |
Numer oferty: 39533699
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty