Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 45,51 zł
Opis
Adapter współpracuje z kamerami z serii:
Adapter Dahua PFA13A-E wykonany został z wytrzymałego stopu aluminium, zapewnia zamaskowanie przewodów połączeniowych kamery z zachowaniem estetyki wykonanej instalacji.
| Rozstaw otworów montażowych | 48 x 48 mm |
| Ilość otworów | 4 |
| Średnica uchwytu | Ø 97 mm |
| Odpowiedni dla kamer | DAHUA - dokumentacja do pobrania poniżej. |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu | 38 mm |
| Waga | 0.166 kg |
| Wymiary | Ø 97 x 38 mm |
| Producent / Marka | DAHUA |
| Gwarancja | 3 lata |
Numer oferty: 44323263
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty