Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 57,81 zł
Opis
Adapter współpracuje z kamerami z serii: HDWxxR-VF.
Adapter Dahua PFA13C wykonany został z wytrzymałego stopu aluminium, zapewnia zamaskowanie przewodów połączeniowych kamery z zachowaniem estetyki wykonanej instalacji. Uchwyt jest przystosowany do montażu wewnątrz oraz na zewnątrz.
| Średnica uchwytu | Ø 123 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 4 x 66 mm |
| Odpowiedni dla kamer | DAHUA - dokumentacja do pobrania poniżej. |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu | 37.2 mm |
| Waga | 0.22 kg |
| Wymiary | Ø 123 x 37.2 mm |
| Producent / Marka | DAHUA |
| Gwarancja | 3 lata |
Numer oferty: 44323810
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty