Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 29,00 zł
Opis








| Model | BW-TH1 |
|---|---|
| Wymiary | 42 x 37,5 x 15 mm |
| Długość kabla | 150 mm |
| Materiał | Tworzywo ABS |
| Wtyk | USB-C |
| Interfejs | VGA |
| Kompatybilne systemy | MAC OS, Windows 7/8/10, Android, Chrome OS |
| Waga netto | 24 g |
Numer oferty: 44662591
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty