Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 386,70 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 140 |
| Wysokość w milimetrach | 205 |
| Głębokość w milimetrach | 45 |
| Model |
DashDrive Durable HD710 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości dysku | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1 |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 99 mm |
| Głębokość | 132 mm |
| Waga | 220 g |

Numer oferty: 41190895
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty