Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 504,14 zł
Parametry
EAN
713228142604
Opis
Fotel gamingowy w kolorze czarnym
.png)
Fotel w kolorze czarnym. Z tyłu fotel jest cały czarny.
Idealnie sprawdzi się w biurze oraz w domu gamera, który długo siedzi przed komputerem i dolega mu ból pleców.
Dzięki temu fotelowi poczujesz się jak prawdziwy gracz siedzący w kubełkowym fotelu samochodowym.
Fotel można dostosować do własnych potrzeb , począwszy od ustawienia wysokości, odchylenia oparcia od 90 do nawet 180 stopni, a skończywszy na ułożeniu podłokietników.
Do produkcji tego fotela użyto najlepszej jakości materiałów, abyś siedząc na nim czuł się najbardziej komfortowo i wiedział, że fotel ten szybko się nie zniszczy lub odkształci. Zapobiega temu wysokiej jakości zimna pianka wypełniająca wnętrze fotela AKracing
Materiał fotela nie odkształca się a koła są naprawdę bardzo ciche, nie zależnie od powierzchni, po której przemieszcza się fotel.
nie musisz też martwić się o czyszczenie go, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości eko-skóry, więc w łatwy sposób go przeczyścisz i długo będzie utrzymywał swój nieskazitelny wygląd.
Cały fotel sadzony został na 5 ramiennej podstawie, która została wykonana z metalu, a rama jest wytrzymałą metalową konstrukcją. która zapewnia trwałość na długie lata
Wszystkie te elementy złożone w jedną całość doskonale tworzą idealne fotele gamingowe oraz biurowe dla osób długo spędzających czas w pozycji siedzącej. Są one doskonale wyprofilowane, abyś siedząc w nich nie tyle nie odczuwał bólu pleców a również mógł się odprężyć.
Cała kolorystyka doskonale ze sobą współgra, dlatego idealnie sprawdzi się w grach turniejowych lub za biurkiem pracownika biurowego.

| Informacje dodatkowe | typ mechanizmu: Standardowy – AK-SP-MECH Pochylenie siedziska: 12 stopni Blokada pochylenia: Tak Blokada kąta pochylenia: Nie Klasa podnośnika gazowego: 4 |
| Opakowanie | BOX 88x68x38 cm |
| Kolor | czarny |
| Waga | 28kg |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 miesiące |
| Model | Premium Style V2 |
| Akcesoria w zestawie | Poduszka lędźwiowa Poduszka zagłówkowa |
| Funkcje specjalne | Funkcja kołysania Regulowane oparcie Regulowane podłokietniki Regulacja oparcia: 180° |
| Materiał | Skóra ekologiczna Materiał wypełnienia Pianka Materiał podstawy Metal Materiał kółek Guma |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 150 kg |
| Pozostałe informacje | Regulowana wysokość siedziska 430-510 mm Maksymalne obciążenie 150 kg Wysokość oparcia 940 mm Szerokość siedziska 375 mm Wysokość fotela 1370 - 1450 mm |
| Dodatkowe informacje o fotelu | Typ pianki: Zimna pianka wysokiej gęstości Gęstość pianki: 55 kg/m³ (siedzisko) 50 kg/m³ (oparcie) Regulacja podłokietników: Zmiana wysokości |
| Rozmiar i materiał kółka | 65mm*53mm |
Numer oferty: 39554725
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-63%
69,99 zł
25
,79 złNormeloom
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty