Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 289,00 zł
Opis
Akumulatory z serii OPTI 45 Ah AGM są głównie przeznaczone m.in.: do zastosowania w systemach zasilania awaryjnego (UPS, systemy automatyki), instalacjach solarnych oraz z przetwornicami napięcia. Najlepiej sprawdzają się w układach ładowania buforowego, jednak mogą być też stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie.
Akumulatory z serii OPTI 45 Ah są wykonane w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) VRLA i głównie przeznaczone m.in.: do zastosowania w systemach zasilania awaryjnego (UPS, systemy automatyki), instalacjach solarnych oraz z przetwornicami napięcia. Najlepiej sprawdzają się w układach ładowania buforowego, jednak mogą być też stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie. Dla głębokości rozładowania do 50 % posiadają około 600 cykli pracy. Projektowana żywotność wynosi 6-8 lat dla pracy w temperaturze ok. 20-25 stopniach Celsjusza.
Akumulatory typu AGM VRLA charakteryzują się budową wewnętrzną opartą na separatorach wykonanych z włókna szklanego w, których skupiony jest elektrolit. Separatory umieszczone są pomiędzy ołowianymi płytkami wewnątrz zasobnika energii w akumulatorze. Dodatkową cechą akumulatorów tego typu jest posiadanie automatycznego systemu uszczelniania (zawory ciśnieniowe - Valve Regulated). Zawory otwierają się w momencie wykrycia zbyt wysokiego ciśnienia wewnątrz akumulatora, powodując bezpieczne odprowadzenie powstałego gazu na zewnątrz obudowy, zapobiegając uszkodzeniu. Do takiej sytuacji najczęściej dochodzi w momencie przeładowywania akumulatora. Obudowa akumulatora wykonana jest z materiału typu ABS, a ogniwa z miedzi.
| Przewidywana żywotność: | 6-8 lat |
| Pojemność (25 °C): | 45Ah |
| Napięcie: | 12V |
| Maksymalny prąd ładowania | 13A |
| Wysokość całkowita: | 170mm |
| Wysokość: | 170mm |
| Szerokość: | 166mm |
| Długość: | 197mm |
| Waga: | 12Kg +- 4 % |
| Rezystancja wewnętrzna (25 °C): | 10 mΩ przy pełnym naładowaniu |
| Rozładowanie własne: | 2-3 % na miesiąc przy 25 °C |
| Pojemność (40 °C): | 1.02 |
| Pojemność (25 °C): | 1 |
| Pojemność (0 °C): | 0.85 |
| Pojemność (-15 °C): | 0.65 |
Numer oferty: 44412588
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty