Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 189,00 zł
Opis
Akumulatory z serii VPRO 26 Ah są wykonane w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) VRLA i głównie przeznaczone m.in.: do zastosowania w systemach zasilania awaryjnego (UPS, systemy automatyki), instalacjach solarnych oraz z przetwornicami napięcia. Najlepiej sprawdzają się w układach ładowania buforowego, jednak mogą być też stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie. Dla głębokości rozładowania do 50 % posiadają około 650 cykli pracy. Projektowana żywotność wynosi 8-10 lat dla pracy w temperaturze ok. 20-25 stopniach Celsjusza.
Akumulatory typu AGM VRLA charakteryzują się budową wewnętrzną opartą na separatorach wykonanych z włókna szklanego w, których skupiony jest elektrolit. Separatory umieszczone są pomiędzy ołowianymi płytkami wewnątrz zasobnika energii w akumulatorze. Dodatkową cechą akumulatorów tego typu jest posiadanie automatycznego systemu uszczelniania (zawory ciśnieniowe - Valve Regulated). Zawory otwierają się w momencie wykrycia zbyt wysokiego ciśnienia wewnątrz akumulatora, powodując bezpieczne odprowadzenie powstałego gazu na zewnątrz obudowy, zapobiegając uszkodzeniu. Do takiej sytuacji najczęściej dochodzi w momencie przeładowywania akumulatora. Obudowa akumulatora wykonana jest z materiału typu ABS, a ogniwa z miedzi.
| Przewidywana żywotność: | 8 - 10 lat |
| Pojemność (25 °C): | 26Ah |
| Napięcie: | 12V |
| Maksymalny prąd ładowania: | 7,8 A |
| Wysokość całkowita: | 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Szerokość: | 175 mm |
| Długość: | 166 mm |
| Waga: | 7,9 Kg +- 4 % |
| Rezystancja wewnętrzna (25 °C): | 12 mΩ przy pełnym naładowaniu |
| Rozładowanie własne: | 2-3 % na miesiąc przy 25 °C |
| Pojemność (40 °C): | 1.02 |
| Pojemność (25 °C): | 1 |
| Pojemność (0 °C): | 0.85 |
| Pojemność (-15 °C): | 0.65 |
| Ładowanie buforowe: | 13,5 – 13,8 V (-18 mV/C) |
| Ładowanie cykliczne: | 14,5 – 15,0 V (-30 mV/C) |
Numer oferty: 44495321
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty