Oferty, które mogą Cię zainteresować:
Sprzedano przez "Kup teraz" za 55,66 zł
Parametry
EAN
5900804003304
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | 82-211# |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie zasilania / zasilacza | Brak danych |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 101 mm |
| Głębokość | 64 mm |
| Waga | 2100 gg |
Numer oferty: 44892092
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty