Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 155,02 zł
Opis
Akumulator LiPo Gens Ace 5700mAh 7.4V 2S3P o prądzie rozładowania 50C.
| Napięcie | 7.4 V |
| Pojemność | 5700 mAh |
| Długość | 70 mm |
| Szerokość | 48 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Waga | 328 g |
| Ilość Cell | 2 |
| Typ Konektora | 4.0mm Banana toTplug |
| Typ Balancera | JST-XH |
| Prąd Rozładowania Ciągły |
50C / 285A |
| Prąd Rozładowania Szczytowy |
100C / 570A |
| Kod Produktu |
B-50C-5700-2S3P-Saddle-12 |
Instrukcja bezpieczeństwa:
Nie rozładowywać poniżej 3,0V na celę. Ładować tylko przy użyciu ładowarki mikroprocesorowej w trybie ładowania pakietów litowo-polimerowych.
Nie zwierać biegunów, nie przebijać, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych,
przechowywać z dala od przedmiotów łatwopalnych, utylizować w specjalnie przygotowanych pojemnikach
Numer oferty: 41008564
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty