Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 399,00 zł
Opis
Alkomat zgodny z normą EN 16280:2012 jest wyposażony w wysokiej klasy elektrochemiczny sensor w technologii QMol 2.0, który gwarantuje precyzyjne wyniki pomiarów, jest przeznaczony do kontroli stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.
PROMILER AL 8000 PLUS to alkomat najwyższej klasy o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia m.in. zwycięzca testów Motoru. Urządzenie bazuje na sprawdzonym i uznanym na świecie, platynowym sensorze QMol 2.0. Wersja AL 8000 PLUS w stosunku do modelu AL 8000 została wzbogacona o kilka, ważnychfunkcji zwiększających zarówno wiarygodność pomiaru, jak i ogólną użyteczność, a wszystko w sprawdzonej, ergonomicznej i eleganckiej obudowie. Dodatkowe funkcjonalności to pamięć ostatnich 10 pomiarów z wskazaniem czasu badania oraz 2 nowe systemy bezpieczeństwa - ACR i PSD. Nowością w tym alkomacie jest również przyjazna i przejrzysta informacja o zbliżającej się kalibracji np.: "CAL in 28 day or 236 tst". PROMILER AL 8000 PLUS z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wiarygodnych użytkowników indywidualnych.
| Rodzaj i liczba baterii | 2x AAA 1.5V Alkaliczne |
| Dokładność prezentowanego wyniku | 0.01 ‰ |
| Czujnik przepływowy powietrza | tak |
| Możliwość kalibracji | tak |
| Liczba ustników w komplecie | 2 |
| Precyzja pomiaru | +/-0.1‰BAC przy 1.0‰ BAC |
| Wymienny czujnik | tak/tylko serwis |
| Rodzaj sensora | elektrochemiczny |
| Wymaga ustnika | nie/zalecany |
| Waga netto | 66g bez baterii |
| Wymiary produktu | 100x44x16 mm |
| Zakres pomiaru | 0.000-4.000 ‰ |
Numer oferty: 42761663
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

PraktycznyWybor
5
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty