Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 184,00 zł
Parametry
Marka
V-NET
EAN
8594065110108
Opis
| Dalsze parametry | |
| Typ czujnika | półprzewodników |
| Pomiar czasu przygotowania | 20 s |
| Zakres pomiarowy | 0,0 - 4,0 ‰ |
| Pomiar odchylenia | 15 % |
| Zasilacz (liczba i typ akumulatora) | 2 x 1,5 V AA |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 13.0cm |
| Wysokość produktu | 18.0cm |
| Głębokość produktu | 3.5cm |
| Waga produktu | 0.2kg |
| Szerokość opakowania | 13.0cm |
| Wysokość opakowania | 18.0cm |
| Głębokość opakowania | 3.5cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.2kg |
Numer oferty: 39459804
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty