Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 276,00 zł
Parametry
EAN
8594065110320
Opis
| Typ czujnika | półprzewodników |
| Pomiar czasu przygotowania | 30 s |
| Zakres pomiarowy | 0,0 - 4,00 ‰ |
| Pomiar odchylenia | 10 % |
| Numer ustniki w paketu | 5 |
| Dane techniczne | |
| Typ czujnika | półprzewodników |
| Pomiar czasu przygotowania | 30 s |
| Zakres pomiarowy | 0,0 - 4,00 ‰ |
| Pomiar odchylenia | 10 % |
| Numer ustniki w paketu | 5 |
| Zasilacz (liczba i typ akumulatora) | 2 x 1,5V AA |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 5.9 cm |
| Wysokość produktu | 11.6 cm |
| Głębokość produktu | 2.7 cm |
| Waga produktu | 0.2 kg |
| Szerokość opakowania | 5.1 cm |
| Wysokość opakowania | 14.5 cm |
| Głębokość opakowania | 8.2 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.1 kg |
Numer oferty: 39243167
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty