Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 620,00 zł
Parametry
Marka
V-NET
EAN
8594065110498
Opis
| parametry | |
| Typ czujnika | elektrochemiczny |
| Pomiar czasu przygotowania | 180 s |
| Zakres pomiarowy | 0,0 - 4,0 ‰ |
| Pomiar odchylenia | 10 % |
| Numer ustniki w pakiecie | 5 |
| Zasilacz (liczba i typ akumulatora) | 2 x 1,5 V AAA |
| Wymiary | |
| Szerokość opakowania | 16.0 cm |
| Wysokość opakowania | 20.0 cm |
| Głębokość opakowania | 6.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.2 kg |
Numer oferty: 44600252
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty