Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 871,00 zł
Parametry
Marka
V-NET
EAN
8594065110382
Opis
| parametry | |
| Typ czujnika | elektrochemiczny |
| Pomiar czasu przygotowania | 18 s |
| Zakres pomiarowy | 0,00 - 5,00 ‰ |
| Pomiar odchylenia | 5 % |
| Numer ustniki w paketu | 6 |
| Zasilacz (liczba i typ akumulatora) | 2 x 1,5 V AAA |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 4.8 cm |
| Wysokość produktu | 12.0 cm |
| Głębokość produktu | 2.0 cm |
| Waga produktu | 0.1 kg |
| Szerokość opakowania | 21.0 cm |
| Wysokość opakowania | 5.0 cm |
| Głębokość opakowania | 14.9 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.2 kg |
Numer oferty: 44940361
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty