Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 736,98 zł
Parametry
EAN
6970100373585
Opis
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczość | 348 x 442 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Funkcje zegarka/opaski | Akcelerometr, Barometr, Budzik, Czujnik tętna, Monitorowanie snu, Pomiar dystansu, Pomiar prędkości, Powiadomienia o połączeniach, Powiadomienia o SMS/MMS, Stoper, Wodoodporność, Żyroskop |
| Stopień ochrony | 5 ATM (wodoszczelność) |
| Komunikacja | Bluetooth, GPS |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| System operacyjny | Własny / producenta |
| Kompatybilna platforma | Android, iOS |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Czas pracy na baterii | do 14 dni |
| Czas ładowania baterii | 2 h |
| Kolor główny | Pomarańczowy |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Materiał paska / bransolety | Silikon |
| Kształt tarczy | Prostokątna |
| Średnica tarczy zegarka | 1,65" |
| Waga | 24,8 gg |
| Rozmiar paska | 20 mm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi, Ładowarka, Zegarek |







Numer oferty: 44748546
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty